Mobito jsou peníze v mobilu

Mobito je služba, která ti umožní platit mobilem za pomocí jednoduchého propojení s bankovním účtem nebo s platební kartou. S Mobitem můžeš bezpečně platit a posílat peníze mezi telefony, okamžitě a kdykoliv.

Platby Mobitem

Placení Mobitem je jednoduché a rychlé

Mobitem dnes můžeš jednoduše poslat peníze kamarádovi, okamžitě dobíjet kredit telefonu a jednoduše platit na internetu a ve vybraných obchodech. Postupně Mobitem zaplatíš i za parkování, složenky, faktury a další věci, které budeš potřebovat.

Platba mezi lidmi

Někdy potřebuješ poslat nebo vrátit kamarádovi peníze. S Mobitem je to velmi jednoduché. Stačí si v Mobitu zvolit sumu a telefonní číslo, kam chceš peníze poslat a Mobito se postará o ostatní.

Dobití kreditu telefonu

Určitě to znáš, někdy si potřebuješ nutně zavolat a nemáš kredit. Mobito zvádne i dobíjení kreditu na volání. Stačí jen, když v Mobitu zvolíš dobití kreditu, zadáš číslo, které chceš dobít a Mobito se postará o ostatní. O dobití tě uhned informuje tvůj operátor přes SMSku.

Platba na internetu

Možností platby na internetu je dnes několik, ale jen málokterá se vyrovná Mobitu. Stačí, když si v internetovém obchodě jako způsob platby zvolíš Mobito, uvedeš v zabezpečené bráně svoje telefonní číslo a my ti zašleme účet k zaplacení. Účet k zaplacení pak jednoduše ve tvém potvrdíš.

Platba v obchodě

Mobito ti umožní zaplatit na vybraných místech, jako jsou restaurace či obchody. Stačí, když sdělíš obchodníkovi tvoje telefonní číslo nebo Mobito číslo a on ti na mobil zašle účet k zaplacení, který potvrdíš.

Přímá platba obchodníkovi

Jsou situace, kdy je výhodnější a rychlejší poslat peníze obchodníkovi přímo. Například opraváři u tebe doma, taxikáři či u kadeřnice. Stačí, když v Mobitu zvolíš sumu a číslo obchodníka, kam chceš peníze poslat a my ho informujeme o přicházející platbě.

Tip pro snadnější život

Mobitem můžeš zaslat peníze komukoliv i když Mobito nemá. Příjemce peněz informujeme SMS zprávou a ten má 14 dní na to, aby si peníze vyzvedl. Pokud tak neučiní, peníze ti pošleme zpět.

Tip pro snadnější život

Zapomeň na dobíjecí kupóny. Mobitem můžeš dobíjet kredit v libovolné výši a to nejen sobě, ale i komukoliv jinému.

Tip pro snadnější život

Už žádné vyplňování čísel platebních karet a CVV kódů. S Mobitem je platba na internetu hračka a tvoje telefonní číslo je v bezpečí.

Tip pro snadnější život

Pro tvou bezpečnost si v Mobito portálu vygeneruj Mobito číslo, které ti poslouží pro identifikaci u obchodníka. V budoucnosti plánujeme Mobito vybavit NFC, čímž se platba zjednoduší.

Tip pro snadnější život

Obchody s přímou platbou jsou označené číslem obchodníka a Mobito symbolem tak, aby bylo jasné, kam peníze poslat.