Mobito jsou peníze v mobilu

Mobito je služba, která ti umožní platit mobilem za pomocí jednoduchého propojení s bankovním účtem nebo s platební kartou. S Mobitem můžeš bezpečně platit a posílat peníze mezi telefony, okamžitě a kdykoliv.

Peníze z banky

Mobito jako peněženka
nebo jako platba z účtu

Mobito jsme vytvořili tak, abychom pokryli potřeby co největšího počtu lidí. Někdy se hodí mít po ruce drobné, jindy platit větší sumu peněz přímo z účtu. A tak to vnímáme i my. Mobitem můžeš platit přímo z bankovního účtu anebo přes mobilní peněženku, kterou si nejprve nabiješ. A oba dva způsoby můžeš kombinovat.

Mobito jako platba z bankovního účtu

Platit napřímo z bankovního účtu mohou pouze klienti partnerských bank. Při platbě tímto způsobem se peníze strhnou přímo z jejich připojeného bankovního účtu.
Mobito jako peněženka

Využívat Mobito jako peněženku může úplně každý bez ohledu na to, jakou banku používá. Stačí si jen Mobito jednoduše nabít a poté zaplatit.


Jak Mobito nabíjet?

  1. Z mobilu ihned přes bankovní účet
  2. Z mobilu ihned přes platební kartu
  3. Z Mobito portálu ihned přes platební kartu
  4. Klasickým bankovním převodem do 2 pracovních dnů

Tip pro snadnější život

A jak používáme Mobito my? Na menší nákupy máme vždy pár drobných v Mobitu a větší nákupy platíme přímo z bankovního účtu.Vybíjení Mobita

Peníze z Mobita si můžeš kdykoli vybít zpět na svůj bankovní účet. Peníze si vybiješ přímo ze svého mobilu a na účet se ti připíší do 2 pracovních dnů. Pro vybití peněz, musíme vědět, kam je máme poslat. Proto je nutné nastavit vybíjecí účet v Nastavení Mobita v Mobito portálu.