Mobito jsou peníze v mobilu

Mobito je služba, která ti umožní platit mobilem za pomocí jednoduchého propojení s bankovním účtem nebo s platební kartou. S Mobitem můžeš bezpečně platit a posílat peníze mezi telefony, okamžitě a kdykoliv.

Jednoduchá
a rychlá registrace

Jak si pořídit Mobito

Nemusíš nikam chodit, nic měnit a podepisovat tuny papíru. K získání Mobita ti stačí jen pár minut, email, telefonní číslo a mobil. O vše ostatní se postaráme my.

Více informací

Tvoje číslo,
tvoje Mobito

Pamatovat si musíš jen svoje telefonní číslo, kterým se vždy při placení prokážeš. Pokud s námi svoje telefonní číslo nechceš sdílet, nevadí. Při platbě používej unikátní Mobito číslo, které ti přidělíme.

Na telefonu nezáleží

Ovládáni Mobita

Mobito funguje na většině mobilních telefonů, nejen na těch chytrých. Nemáš iPhone nebo telefon s Androidem? Nevadí. Mobito jsme udělali tak, aby ho mohli mít opravdu všichni, i náš Pavel, co má Nokii tak starou, že už její cena roste - jako u starožitnosti.

Více informací

Peníze z banky
vždy po ruce

Peníze z banky

Někdy potřebuješ mít po ruce drobné jako v peněžence, jindy zase kartu pro větší nákupy. Mobito ti nabízí obojí, je jen na tobě, který způsob je ti bližší. S Mobitem budeš mít své peníze vždy pod kontrolou a k dispozici.

Více informací

Mobito postupně všude tam,
kde budeš potřebovat

Platby Mobitem

Dnes můžeš Mobitem jednoduše platit na internetu nebo v obchodě, dobíjet kredit mobilního telefonu nebo posílat peníze kamarádům. Postupně bude Mobito umět platit i za jízdenky, parkování nebo faktury a složenky.

Rychlé a bezpečné platby
na internetu i u obchodníka

Okamžité dobíjení
kreditu telefonu

Okamžité převody peněz
mezi kamarády

Více informací

Plná kontrola Mobita přes přehledný portál

Mobito portál

Chceš si k Mobitu připojit platební kartu, vyhledat transakci nebo si nastavit limity platby? Všechno pohodlně vyřídíš z Mobito portálu.

Více informací

Zřízení a používání
bez poplatků

Mobito je zdarma

Podobně jako u platební karty nesou všechny poplatky obchodníci. Dokonce i při platbách mezi lidmi neplatí nic odesílatel ani příjemce. Platby v rámci Mobita jsou plně zdarma.

Více informací

S Mobitem jsou tvé
peníze v bezpečí

Bezpečnost

Tvá hesla ani tvé peníze nejsou fyzicky uložené v telefonu. Peníze zůstávají v bance. Došlo ke ztrátě či zcizení telefonu? Nic se neděje, Mobito lze jednoduše připojit k jinému telefonu.

Více informací