Mobito jsou peníze v mobilu

Mobito je služba, která ti umožní platit mobilem za pomocí jednoduchého propojení s bankovním účtem nebo s platební kartou. S Mobitem můžeš bezpečně platit a posílat peníze mezi telefony, okamžitě a kdykoliv.

Jak si pořídit Mobito

Mobito si zařídíš
za pár minut

Pro zřízení Mobita ti postačí jen tvoje telefonní číslo, e-mail a mobil. Vše si pohodlně zařídíš na dálku. Nezaleží na tom, jakou používáš banku, operátora a ani zda máš soukromý či firemní mobilní telefon.

Mobito je možné aktivovat 3 způsoby:

U partnerské banky Mobita

Možnost aktivovat Mobito ve svém internetovém bankovnictví mají klienti partnerských bank: Česká spořitelna, GE Money Bank a UniCredit Bank. Aktivací připojíš Mobito ke svému bankovnímu účtu a získáš tím možnost nabíjet Mobito přímo ze svého telefonu anebo platit přímo z připojeného bankovního účtu.

Tip pro snadnější život

Mobito aktivované u partnerské banky umožňuje nejpohodlnější ovládání služby a maximální limity pro placení.

Registrace Mobita přímo z mobilu

Mobito si pohodlně můžeš zaregistrovat i z telefonu. Stačí si stáhnout Mobito aplikaci z Google Play (Android) nebo Apple App Store (iPhone) a spustíš registraci.

Registrace přímo na stránkách Mobita

Pokud nemáš bankovní účet v partnerské bance, jednoduše se zaregistruješ ze stránek Mobita. Registrace ze stránek Mobita je otevřená pro všechny.