Mobito jsou peníze v mobilu

Mobito je nová a zabezpečená platební metoda, která vám umožní přijímat peníze od zákazníků na váš mobil. Mobito je určeno malým obchodníkům/živnostníkům, kteří hledají alternativu k platbě hotovostí a chtějí přilákat nové zákazníky. To vše bez fixních měsíčních poplatků. Za Mobitem stojí všichni mobilní operátoři a čtyři významné české banky.

Zaplaceno dostanete
okamžitě přímo do vašeho mobilu

Když vám chce někdo zaplatit, stačí, když mu řeknete své telefonní číslo a částku. Peníze od něj k vám dorazí okamžitě. Nemůže se stát, že by zákazníkovo Mobito nebylo kryté a že vy prodáte, ale nedostanete zaplaceno. To, že peníze přišly, oznámí váš telefon.

Více informací

Prodáte víc,
protože zákazníka nic neomezuje

Lidé, kteří platí Mobitem, mají svoje peníze v mobilu. Mohou vám zaplatit, i když nemají hotovost zrovna u sebe nebo jí mají málo. Peníze mají pořád u sebe bez omezení. Ve dne v noci, od pondělí do neděle. Svůj mobilní telefon totiž propojili přímo s bankovním účtem nebo v něm mají přednabitou peněženku.

S Mobitem využíváte
váš existující bankovní účet

Nemusíte si zakládat žádný další účet, peníze z Mobita můžete jednoduše převádět na svůj existující bankovní účet. Peníze se připíší do 2 pracovních dnů. Pro převod tržby můžete použít svůj stávající podnikatelský účet.

Více informací

Na telefonu nezáleží

Mobito funguje na většině mobilních telefonů, nejen na těch chytrých.Mobito se přizpůsobí každému. Pamatovat si musíte jen svoje telefonní číslo, které zákazníkovi sdělíte. Pokud je se zákazníkem sdílet nechcete, nevadí. Při platbě používejte unikátní Mobito číslo, které vám přidělíme.

Více informací

Mobito si zřídíte jednoduše

Potřebujete k tomu jen vaše telefonní číslo, email a mobil. Vše lze provést na internetu Mobita kliknutím na tlačítko Registrace nebo přímo z chytrého telefonu. Nezaleží na tom, jakou banku nebo operátora používáte.Následně je nutné se identifikovat.

Více informací

Mobito respektuje transparentní podnikání

K plnohodnotnému využívání Mobita pro podnikatelské účely je nezbytné projít jednoduchým ověřením, které plyne ze zákona. Ověřený obchodník tak může Mobito používat pro podnikatelské účely bez jakýchkoliv omezení.

Více informací

Vše přehledně
v mobilu a v Mobito portálu

Vše o vašem Mobitu máte k dispozici v mobilním telefonu nebo na webovém portálu Mobita. Mobito portál je samoobslužný prostor pro Mobito a jeho nastavení.

Více informací

Vaše peníze jsou zabezpečené

Každá platba i vstup do Mobita v telefonu jsou zabezpečené a potvrzují se PINem. Veškeré informace jsou navíc uloženy mimo váš telefon. Peníze jsou elektronické a nelze je tedy ukrást jako hotovost.

Více informací