Příběh Mobita

Mobito je služba umožňující platit mobilem penězi z banky jednoduchým připojením Mobita k bankovnímu účtu anebo k platební kartě. Služba umožní klientům bezpečně platit a posílat peníze z mobilního telefonu v jakoukoli denní či noční hodinu. Platby se uskuteční okamžitě. Mobito je lokální řešení ušité na míru pro Českou republiku, které vyvíjí společnost MOPET CZ.

.

Myšlenka nových pohodlných plateb mobilem se zrodila v myslích zakladatelů MOPET CZ, Tomáše Salomona a Viktora Pešky, již před několika lety. MOPET CZ má vizi rozvíjet platby, které člověka osvobozují a ulehčují mu tak běžnou věc, jako je placení. V MOPETU společně věříme, že dnešní technologie a trh konečně dospěly do stádia, kdy s nimi lze jednoduše, intuitivně a bezpečně ovládat peníze. Podívejte se, co říká jeden za zakladatelů společnosti MOPET CZ a jeden z tvůrců Mobita, Tomáš Salomon, v rozhovoru na inspirativní konferenci TEDxPrague 2012.

.

Společnost MOPET CZ podpořilo sedm partnerů ze světa bankovnictví a telekomunikace, tedy čtyři banky Česká spořitelna, GE Money Bank, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, a všichni mobilní operátoři O2, T-Mobile, Vodafone.