Služba Mobito ukončila provoz k 1. prosinci 2015.

.

S politováním vám oznamujeme, že jsme k 1. prosinci 2015 ukončili provoz služby Mobito.

.

Do konce prosince 2015 budou zasílané zůstatky z Mobita na vybíjecí bankovní účet uživatele. O výši zůstatku, stejně tak o čísle vybíjecího bankovního účtu, jsme uživatele služby informovali s dvou měsíčním předstihem zasláním e-mailové zprávy.

.

Nepřišly vám peníze na bankovní účet?
Pokud vám nepřišel zůstatek z Mobita na bankovní účet, peníze jsou pravděpodobně stále ještě na cestě. Pokud se vám peníze na bankovní účet nepřipíší do konce tohoto roku, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

.

Měli jste v Mobitu zůstatek a neměli jste nastavený bankovní účet pro vybití?

O svůj zůstatek můžete požádat kdykoli do pěti let od ukončení provozu služby Mobito, tedy do 30. listopadu 2020. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

.

… Na závěr

Službu Mobito jsme spustili v září roku 2012 s vizí vytvořit online platformu pro mobilní platby v České republice. Naše očekávání byla ambiciózní. Po více než třech letech provozu byla pro nás správa této služby finančně neúnosná. I přes tuto skutečnost jsme se poučili a získali mnoho cenných zkušeností, ze kterých se snažíme čerpat i nadále. Stále však věříme původní vizi, a to že se placení postupně přesune do mobilních zařízení. Aby se tak stalo, chce to čas, větší rozšíření služby mezi obchodníky, dostatečné využití zákazníky, jejich nadšení a ještě něco navíc. Zákazníkům musí placení mobilem dávat zkrátka smysl.

Děkujeme vám za důvěru a za využití služby Mobito.

.

Máte další otázky?

Připravili jsme pro vás seznam častých dotazů k ukončení služby.
Mobito tým

« zpět